Tanie-Telewizory.pl

Porównywarka cen Telewizorów LED

Na rynku RTV dominują obecnie monitory, telewizory, które korzystają z technologii LED LCD Sprzęty te charakteryzują się wysoką energooszczędnością gwarantując przy tym wysoką jakość kodowanego obrazu.


Telewizory typu LED to nic innego jak te same telewizory LCD wyposażone w funkcję podświetlenia LED. Z założenia podświetlenie LED miało na celu wyeliminowanie wszystkich niedociągnięć istniejących w tradycyjnych żarówkach. W technologii LED LCD całość podświetlenia to diody LED.
Technologia LED LCD zużywa nawet 70 proc. mniej energii w stosunku do standardowej technologii LED. Obrazy w niej nadawane odwzorowują jeszcze szerszą paletę barw niż było to osiągalne do tej pory. Kontrast obrazu jest także znacznie wyższy w technologii LED LCD.

Telewizory LED


LED-y wdzierają się do wszystkich gałęzi przemysłu. Królują na rynku świateł. Są wykorzystywane w światłach samochodowych, oświetleniach domów, różnych publicznych miejsc. Nie mogło ich także zabraknąć na rynku RTV. Telewizory typu LED to nowoczesna technologia, która znalazła swoje miejsce na półce.


Publikacja z 2018-02-07 03:06:51.


  • 0


    Oceny: 0
    Komentarzy: 0
  • Moja ocena

Telewizory LED